Välj region

Getinge tilt geautomatiseerde endoscopenreiniging naar een hoger niveau met Aquadis Endo 110

Vandaag heeft Getinge de lancering aangekondigd van de Aquadis Endo 110, een geautomatiseerde endoscopenreiniger van de volgende generatie. Deze is ontworpen om de verwerkingscapaciteit te verhogen, werkprocessen te vereenvoudigen en de veiligheid voor zowel patiënten als zorgprofessionals te verbeteren. Voortbouwend op decennialange expertise in infectiepreventie en steriele verwerking, zet de Aquadis Endo 110 een nieuwe standaard voor snelle, betrouwbare reiniging en hoogwaardige desinfectie van flexibele endoscopen, waardoor het risico op zorggerelateerde infecties wordt verlaagd.

Naarmate het aantal endoscopische procedures blijft toenemen, worden endoscopieafdelingen geconfronteerd met een groeiende operationele belasting. Aquadis Endo 110 speelt hierop in door de doorvoer met wel 36% te verhogen ten opzichte van eerdere modellen. Met een standaard cyclustijd van 20 minuten en geautomatiseerde kanaalverbindingen zorgt het systeem voor een snellere beschikbaarheid van de endoscoop, terwijl het tegelijkertijd gevalideerde reiniging en hoogwaardige desinfectie biedt.

“Endoscopieafdelingen staan ​​onder steeds grotere druk om te zorgen voor een consistente, gevalideerde reiniging van endoscopen, terwijl procedures veilig en volgens schema moeten verlopen”, aldus Stéphane Le Roy, President Surgical Workflows bij Getinge. “Aquadis Endo 110 is ontworpen voor betrouwbare en volledig traceerbare verwerking, waardoor onze klanten controle, consistentie en vertrouwen behouden in veeleisende, dagelijkse werkzaamheden.”

Om een ​​consistente, dagelijkse werking te garanderen, combineert de Aquadis Endo 110 ergonomisch en foutloos laden met een intuïtieve gebruikersinterface. Geïntegreerde RFID-technologie (Radio-Frequency Identification) automatiseert de programmaselectie en zorgt voor volledige traceerbaarheid van elke cyclus. Connectiviteit met Getinge’s oplossingen FleetView en T-DOC Endo biedt realtime toegang tot essentiële informatie, waardoor een effectiever beheer van het werkproces mogelijk is.

Om de prestaties verder te optimaliseren, heeft Getinge speciaal voor de Aquadis Endo 110 een sterk geconcentreerde XEN detergent en desinfectieformule ontwikkeld. Dit maakt kortere wascycli en een lager waterverbruik mogelijk, waardoor ziekenhuizen hun middelen efficiënter kunnen beheren en hun duurzaamheidsdoelstellingen kunnen realiseren.

“Elke patiënt verdient een schone, gedesinfecteerde endoscoop”, zegt Don Socha, Segment & Product Line Manager Endoscopy bij Getinge. “De Aquadis Endo 110 maakt dat mogelijk en vermindert tegelijkertijd de complexiteit voor het ziekenhuispersoneel. Het gevalideerde proces en het onafhankelijke monitoringsysteem versterken het vertrouwen in elke procedure.”


Lees meer over Aquadis Endo 110 >>

Let op! Dit bericht is bedoeld voor een publiek buiten de Verenigde Staten. Neem voor informatie over de beschikbaarheid op andere markten contact op met uw lokale vertegenwoordiger van Getinge.